Klasik

VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA

Vysokoškolský sportovní oddíl
FEL ČVUT Praha
Skejťák

Pravidla pro přihlašování (platí pro členy oddílu):
Stáhněte si soubor Prihlaska.xls (stará verze). V souboru vyplňte všechna žlutá políčka: své jméno a závody, na které se hodláte s pravděpodobností větší než 50% vydat. Účast na plánovaných závodech označte písmenem "A".

Vyplněný soubor buď zašlete na e-mailovou adresu Matky Slavie (viz Kontakty), případně jí jej vytištěný osobně odevzdej. To vše do 30.listopadu roku, kterým zimní sezóna začíná.

Svoji účast na konkrétním závodě potvrďte s alespoň 14ti- denním předstihem Matce Slavii, a to buď e-mailem nebo telefonicky.
Pokud se nebudete moci zúčastnit závodů, na které jste se předběžně přihlásili, ohlaste to včas Matce Slavii.
Penalizace za nepřihlášení se na závod Matce Slavii není. Dostatečným trestem pro provinilce budiž nemožnost jeho startu.
Penalizace za nenastoupení k závodu, na který se provinilec z vlastního zavinění nedostavil, ač byl u Matky Slavie přihlášen, rovná se výši výloh, které s přihlášením na závod souvisejí. Navíc je provinilec v daném závodě klasifikován jako ten, kdo vzdal závod, a tudíž pro něho platí rovněž pravidla uvedená v bodě: Jak se stát dárcem bublinkového moku...


                                            
Jak se stát dárcem bublinkového moku o objemu 0.7l ze Starého Plzence?
Dárcem je ten, kdo utrpí vítězství, vybojuje „Čerňáka“ nebo vzdá závod.

O Vorlovi snad ani nemá cenu mluvit, ale kdyby si někdo náhodou zlomil nohu a náhodou dojel po jedný a „Poslintanej Vorel“ ho pak náhodou předjel, tak daruje bublinky též. V letošní sezóně opět platí, že „Poslintaný Vorel“ = Čenda Bulíř, pokud to náhodou „Poslintanej Vorel“ nerozchodí...